PL-Pro/II
W skład kompletu wchodzą: 

· konwertor PL-Pro/II

· solidny wiatraczek
· dokładna instrukcja
· oprogramowanie

Główne dane techniczne
Konwertor rozszerza możliwości elektroniczne starej płyty głównej z socket 8 (pracujących dotychczas z procesorem Pentium Pro 150 MHz do 200 MHz) tak, aby mogła pracować z procesorami Intel Celeron od 300 MHz do 533 MHz PPGA.

 
Opatentowana technologia
PL-Pro/II zawiera unikalny układ elektroniczny, który pozwala  procesorom, Intel Pentium Celeron PPGA poprawnie działać na płytach głównych z socket 8, bez przeciążenia obwodów. Konwertor ten rozszerza możliwości płyty głównej m.i. dając jej nowy stabilizator do zasilania procesora, większy prąd i więcej mnożników częstotliwości.

Oprogramowanie kontrolujące
załączone z konwertorem pozwala nie tylko zebrać dokładne informacje o procesorze ale także umożliwia optymalizować pracę CPU poprzez programowe ustawienie jego niektórych rejestrów.

Zgodność
W zdecydowanej większości płyt głównych wystarcza samo założenie konwertora, żeby całość pracowała poprawnie. Niektóre płyty główne potrzebują tylko uaktualnienia BIOS. Bardzo mały procent płyt głównych posiada taką konstrukcję, że nie da się bez ich przeróbki zastosować konwertor CPU.

Instrukcja obsługi konwertora w formacie PDF (Adobe Acrobat Reader) do skopiowania.